Kam okolo Pardubic ?

Ahojky. I když mi je asi jasné že mi zde jen tak někdo neporadí svoje naleziště i přesto to zkusím. Detektor mám asi 2 měsíce koupil jsem garrett ace 150 už spoustu let jsem ho chtěl a vždycky mě to fascinovalo ale dokopal jsem se k tomu až teď. Hlavně taky kvůli svému zájmu o 2 světové válce který mě drží taky od mala. Chtěl bych poradit nějaké zajímavé lokality kde by něco mohlo být ? Jde mi spis o odznaky a tak podobně. Jakékoliv odznaky co se tyče Německa… Byl jsem už docela dostkrát s detektorem ale pořád nic :/ . Snad to není už vše vysbírané :/

v kategorii Lokality, založil Hauss 6.6.2024 12:11

Máš zprávu ozvi se

Kousek od Sezemic, kopeček, bývalá vesnice zaniklá před cca 300 lety a později toto místo sloužilo jako střelnice pro dělostřelectvo wermachtu. Říká se tomu na Hůrkách. Přístup ze spojovačky mezi Dašicema a Časy, polní cesta. Další bývalá vojenská střelnice založená okupačním vojskem Německa za 2 sv. války je za obcí Bělečko v Hradeckých lesích, dá se dohledat na mapách.

Omlouvám se ne na Hůrkách, ale Hořánka ( tak je to i v mapách).

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru