Opavsko - Ostravsko

Chlapi, je někdo od této strany? Prohledávali jste nějaké lokality, jako je např. Hrabyň? :-)

In der Kategorie Gruppen und gemeinsame Suchen, Erstellt von gelty 19.9.2010 19:48

ad mapy- nejvíce je používaná mapa http://kontaminace.cenia.cz je to letecká mapa z počátku padesátých let, taky podle ní hledám...a co se týče Hrabyně, myslím,že neznám detektoráře válkaře z Olomouckého a Moravskoslezského kraje (někteří i z jiných vzdálenějších krajů ),kterej by to tam nezkoušel projít....ale pořád se tam dá udajně najít ;-)...

No, já dnes zkoušel trochu projít tu Hrabyň a nějak sem měl problémy s klackem :-/ Pípal mi skoro pořád, ale nic jsem nevykopl...Jo, tak sem tam, sem narazil na kousek plechu a pak na jednu tankovou střelu a další kousek z nějaké střely, ale to je tak asi vše....takže asi to je už dost vyčištěné.... :-/

aha, no já přemýšlím, jestli se tam dá kromě střepin ještě něco vůbec najít...podle té zmiňované mapy jsou tam i bunkry, které jsou dnes pěkně zarostlé stromy, tak snad něco najdu...Není tu někdo z okolí, že bychom spojili zkušenosti a znalosti okolí? :-)

a podle té mapy sem toho tady na Opavsku moc nevyčetl....asi ta mapa bude lepší pro vnitrozemí, než tento okraj země :-P

Ahoj zitra by mi mel prijit detik tak by jsme to mohli zajit omrknout pokud budes mit zajem :-)

zdarec, tak co už ti došel? :-D

Ahoj chlape,proboha, proč všichni z okolí Ostravy pořád mluví o Hrabyni.Ta je už téměř dokonale vyluxovaná. Pokud chceš zažít ten pravý hledačský adrenalin ,zajdi se podívat do Polaneckého lesa.Lesíky v okolí Proskovic, louky za Proskovicema, tudy všude šla fronta.Sice nikde nezavadíš o stříbrňák,ale jinak se určitě nebudeš nudit... ;-)

díky za typ ;-) Mi o stříbrňáky moc nejde, já radši válku :-) Pokud mi to počasí dovolí, tak se tam o víkendu možná vypravím 8-)

Ahoj,nedávno jsem si koupil detik a vyrazil do Hrabyně.Byl to můj první výlet na hledání.Našel jsem ostrou munici do zbraní a plno střepu.Dokonce jsem vykopal kus ňákeho děla nebo něco podobného.Našel jsem i kulometné hnízdo,nebo to byl nákej zákop plnej náboju.Pokud je někdo z okolí,tak bych rád vyrazil snim.

Ahoj,zacinam s hledanim a budu se pohybovat nejvic prave v okoli Proskovic,Polanky a Staré Bělé. Daji se sehnat nejake blizsi informace o techto lokalitach,memuzu nic na netu najit.Kdybys byl tak hobny a moch mi neco napsat na mail mongoosepro@centrum.cz dikmoc

Včera s synem na tankové cestě u Hrabyně hrst ostrých z Tokareva :-)takže pořád tam toho je spusta ;-)

Ahoj, chtěl bych se poptat existuje v Ově nebo na severní Moravě půjčovna?

Děkuji ;-)

Zdravim rad bych se nekdy pridal na hledani ostrava a okoli jsem zacatecnik a rad bych se priucil.kontakt 337@seznam.cz

Vidím, že má tady Ostravsko slabé zastoupení :-) takže Ostrava a okolí, kdo má zájem o společné hledání pište na seddyfilip@seznam.cz domluvíme nějakou a půjdem hledat poklady... ;-)

Oprava na seddyfilip@gmail.com

Ostrava, Opava... nešel by někdo ve středu ráno na hledačku? Když tak filipovic007@seznam.cz ;-)

Zdar a sílu,chodí tu ještě někdo s detikem??

A sakra,to už tu vážně nikdo nechodí hledat?

Chodím 8-)

Ahoj všem prosím neznáte někdo tady na fóru kolegu pod názvem CYBORK ? Pokouším se o kontakt bohužel marně je z vesnice Pstruží od Bruntalu díky za jakékoliv info

No nevím, Pstruží u Bruntálu není, je to někde u Frýdku

No to nevím ale není to podstatné díky

Ahoj, někdo Ostrava/Havířov. Jsem nováček, auto mám.

ahoj, já jsem z Havířova. nejsem nováček a přibližovadlo mám taky (občas)
8-)

Někdo 8-9. 7 Ostravsko?

Jsem bez auta...

Ahoj někdo na společnou hledačku

Ahoj jsem z Opavy. Procházím rád i okolí. Kdyby se někdo chtěl přidat na hledacku tak pište. Díky

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben